Kom naar de ALV

Geplaatst op: 27 november 2017

Op 30 november aanstaande vindt onze 13de ALV plaats. Wij hopen onze leden dan te ontmoeten en te spreken. Op de agenda natuurlijk het laatste nieuws op het gebied van het PGB en andere actuele ontwikkelingen. Ook willen met onze leden in gesprek over de plannen voor 2018 zoals bijvoorbeeld de organisatie van workshops en de ontwikkeling van een Kennisplein voor leden van BVKZ. Bestuur en directie horen graag uw wensen en ideeën.

De volledige agenda met tijden en locatie staat op het ledengedeelte van de site. Meld u snel aan; graag tot aanstaande donderdag!

Hoe nuttig was dit bericht?

Gemiddelde resultaat / 5. Aantal stemmen:

Nog geen stemmen.

Jammer om te horen dat je het bericht niet nuttig vond.

Vertel ons wat we kunnen verbeteren.